Свято рідної мови PDF 
Написав Микола Олександрович   
Четвер, 23 лютого 2017, 18:57

 20170223_1550294891

23 лютого у гуманітарній гімназії відбулося свято української мови ініційоване Рівненською міською організацією товариства "Просвіта" ім. Т. Г. Шевченка. З покоління в покоління передавали нам предки цей скарб – рідну мову. Народ плекав її у піснях, легендах, переказах і передавав від роду до роду, щоб не загинула вона. Український письменник Олесь Гончар так сказав про нашу українську мову: «Запашна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики й квіткових пахощів». Ну як після таких прекрасних слів не любити її.

Наша мова дуже милозвучна, тому українські слова, так легко складаються в прекрасні вірші, які лунали з гімназійної сцени у виконанні вихованців дошкільних навчальних закладів, які були люб'язно запрошені до нашого закладу на свято головою товариства "Просвіта» Катериною Іванівною Сичик та головою товариства Молода Просвіта Людмилою Володимирівною Грекул.

Перед глядачами виступили і учні гімназії. Для гостей пісню «Ми козаки» подарували брати Тарас та Орест Родзіни, ансамбль «До-мі-солька» та учні 3-А класу. Ведучими свята були учні 11-А класу Степанець Олексій та Остапчук Марія.

Усі учасники свята отримали подарунки від міської організації товариства "Просвіта" ім. Т. Г. Шевченка.

 20170223_1374126643