Написав Микола Олександрович
|
П'ятниця, 18 квітня 2014, 11:25 |
![20140418_1329558993](/images/joomgallery/details/_11/_13/_20140418_1329558993.jpg)
Напередодні Великодніх свят учні початкової школи Рівненської гуманітарної гімназії провели акцію «Посади дерево», щоб територія навколо гімназії була ще красивішою та затишнішою. Молоді саджанці фруктових дерев будуть зростати разом з учнями початкової школи. Весною милувати око рожевим цвітом, а восени пригощати гімназистів смачними плодами. Щоб купити саджанці дерев молодші гімназисти збирали макулатуру та на вилучені гроші закупили молоді деревця.
![20140418_2099714473](/images/joomgallery/details/_11/_13/_20140418_2099714473.jpg)
![20140418_2045085611](/images/joomgallery/details/_11/_13/_20140418_2045085611.jpg)
|