Написав Микола Олександрович
|
П'ятниця, 18 квітня 2014, 12:24 |
![20140418_2026144377](/images/joomgallery/details/_11/_13/_20140418_2026144377.jpg)
Коли приходить весна в Україну, пробуджується і воскресає природа, відроджується життя і надходять Великодні свята, усі беруться за давнє-предавнє ремесло - розписування писанок. Не відступають від цієї традиції і випускники шкіл міста. Впродовж останніх років учні 11-х класів розмальовують символічні писанки у своїх навчальних закладах, а потім прикрашають ними дерева у центрі місті Рівне. 16 квітня випускники Рівненської гуманітарної гімназії долучилися до загальноміської акції. Кожен з 62 випускників гімназії створив свою, неповторну, оригінальну писанку, яка прикрасить весняне дерево у місті.
![20140418_1335949375](/images/joomgallery/details/_11/_13/_20140418_1335949375.jpg)
![20140418_1361838279](/images/joomgallery/details/_11/_13/_20140418_1361838279.jpg)
|