Написав Микола Олександрович
|
Субота, 06 грудня 2014, 20:57 |
![20141206 1027213125](/images/joomgallery/details/_11/_16/_20141206_1027213125.jpg)
28 листопада в Рівненській гуманітарній гімназії в 13-й раз пройшла молодіжна гра Модель ООН. Вже традиційно на цю гру збираються делегати з усього міста. Цього річ до нас завітали команди ЗОШ №8, №3, №22, №1 та економіко-правового ліцею. Старшокласники моделювали засідання Генеральної Асамблеї з теми «Обличчя демократії очима молоді XXІ століття». Після представлення командами країн, що входять в ООН, учні розійшлися працювати по комітетам, де обговорювали виконання цілей тисячоліття прийнятих ООН в 2000-2015р.
![20141206 1853140153](/images/joomgallery/details/_11/_16/_20141206_1853140153.jpg)
![20141206 1108141217](/images/joomgallery/details/_11/_16/_20141206_1108141217.jpg)
|