День знань PDF 
Написав Микола Олександрович   
Середа, 13 червня 2012, 15:04

Здається ніби вчора уся Україна почула звуки Останнього дзвоника. А вже незабаром усі школярі зустрінуться на першовересневій лінійці, щоб почути срібний передзвін першого дзвоника.

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини. 1 ВЕРЕСНЯ -День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення і кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка!

Цей день є визначним і радісним святом для кожного з учнів Адже він знаменує початок нових знань, нових досягнень, нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве та захоплююче життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. Першого вересня ми будемо вітати і радо приймати у нашу велику дружню гімназійну родину новачків, наших першокласників, які нерішуче зайдуть на урочисту лінійку.

А всі інші учні знову зустрінуться зі своїми однокласниками та мудрими вчителями. Яке безмежне слово - вчитель! Як багато в нього вкладено: мудрість, знання, дружня порада, щире слово. Учитель — це людина, яка не лише прищеплює нам любов до науки. Він учить нас думати, мріяти, дружити, бути справедливими і чесними. Він дарує нам крила, на яких ми відлітаємо у доросле життя. Ми вдячні вчителю за усе добро, що сіє він у наших серцях. І на знак подяки за сумлінну і віддану працю вчителям подарують букети квітів.

І знову будуть лунати вітання з початком навчального року, побажання міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!