«Леді! Відкрий своє серце!» в РГГ PDF 
Написав Микола Олександрович   
Четвер, 15 грудня 2016, 23:21

 20161215_1562852468

Ми всі у своєму становленні проходимо через момент визначення свого «я», свого місця у житті і соціумі. І починається цей шлях до розуміння себе ще у школі.

У жовтні-листопаді 2016 року на базі Рівненської гуманітарної гімназії для дівчат-старшокласниць був реалізований благодійний проект у формі курсу психологічних тренінгів «Леді! Відкрий своє серце!»», керівником якого була Літвінова Лідія Валеріївна. Цей тренінг складався з шести модулів Метою яких було: розвиток навичок комунікативних умінь, ідентичності дівчат як жінок, вміння відстоювати власні переконання.

Чому курс для дівчат? Тому що вони є чутливою частиною соціуму, кожна дівчина перетворюється в жінку по-своєму, неповторно, особливо, як притаманно тільки їй. Роль жінки в суспільстві надзвичайно важлива, оскільки перед нею відкриваються відповідальні функцій як доньки, сестри, внучки, подруги, порадника, матері, дружини. Сьогодні ці дівчата ще зовсім юні, але час швидко пролетить, вони стануть мамами, будуть виховувати нові покоління громадян та створять майбутнє України.

Під час циклу лекцій, тренінгів, майстер-класів, зустрічей з цікавими людьми дівчата змогли розкрити свою індивідуальність, духовність, жіночність, навчилися працювати в команді, перемагати невдачі, досягати цілей, повірити у власні сили. Відбулася цікава мандрівка до свого «я», до свого серця у теплій атмосфері відвертих душевних бесід.

Партнерами проекту виступили: Інститут практичної психології та психотерапії Національної академії України Острозька Академія, Центр психологічного розвитку людини Яни Ліщук, управління освіти Рівненського міськвиконкому.

Можливість проведення даних курсів відбулося завдяки підтримці Інституту лідерства та управління УКУ та отриманого мікрогранту, наданого National Endowment for democracy та адміністрації Рівненської гуманітарної гімназії на чолі з директором З.В.Макарчук.

 20161215_1629850223