ІІІ Міжнародний турнір з плавання пам’яті Віталія Макарчука в РГГ PDF 
Написав Микола Олександрович   
Понеділок, 19 грудня 2016, 18:35

 20161219_1508959130

16 та 17 грудня Рівненська гуманітарна гімназія гостинно запросила усіх на значиму для нашого навчального закладу подію - ІІІ Міжнародний турнір з плавання пам'яті Віталія Макарчука. Два дні на доріжках басейну нашого навчального закладу змагалися за перемогу дитячі команди з Рівного, Києва, Луцька, та команда «Інваспорт» м.Рівне.

Відомо, що будь-який вид спорту корисний для здоров'я людини. Та плавання – особливий вид спорту, тому що воно зміцнює майже всі системи людини, розвиває м'язову тканину, спалює калорії, допомагає розслабитися і отримати прекрасну фігуру. Нашій гімназії дуже пощастило, адже наш навчальний заклад має басейн, а значить наші учні мають змогу оздоровлюватися та спортивно розвиватися.

Організація будь-якої справи потребує матеріальної допомоги. От і цей турнір не відбувся б без підтримки спонсорів це: пивоварний завод «Рівень», директор Мар'ян Адамович Года; приватне підприємство «Віліс», директор Жабчик Віктор Федорович; ТОВ Укрцемремонт Романуха Владислав Мирославович; ТОВ Універсал телеком Лозінський Євген Філаретович; заготівельно виробничо- збутовий комбінат «Рікос» на чолі з Примачок Леонтієм Матвійовичем. Дякуємо нашим спонсорам і маємо надію, що прояви вашої доброчинності переростуть в традиції, що будуть жити століттями.

Розпочалися змагання презентаційним запливом у якому взяли участь і вчителі гімназії, які подолали дистанцію першими. Це: вчитель географії Сокол Тетяна Костянтинівна та вчитель фізичного виховання Коробков Юрій Михайлович. Усі учасники презентаційного запливу отримали у подарунок виготовлені вихованцями гуртка «Виготовлення іграшок - сувенірів» (керівник Одарчук О.М.) сувеніри у вигляді золотої рибки.

Цей турнір мав стати Міжнародним. Ми чекали команду дітей з Польщі. Нажаль, польські школярі не змогли взяти участь через ряд причин. Проте, усі учасники турніру отримали медалі та призи від спонсорів, а головне отримали задоволення від спілкування з однолітками.

 20161219_2029005117

 20161219_1098000828