Шкільний вчитель нового покоління PDF 
Написав Микола Олександрович   
Субота, 05 листопада 2016, 18:37

 20161108_1285868321

Канікули – це час для відпочинку та творчого пошуку, реалізації запланованих моментів та продуктивних результатів неочікуваних зустрічей. 2 листопада Рівненська гуманітарна гімназія знову приймала гостей. За круглим столом зустрілися менеджер освітніх проектів з англійської мови у BritishCouncil Вікторія Іваніщева, методист КУ «РММК» Кінжалова Юлія Сергіївна, викладачі англійської мови РДГУ та адміністрація й учителі англійської мови РГГ.

Метою зустрічі стала спільна співпраця над реалізацією проекту «Шкільний вчитель нового покоління», у якому беруть участь 10 вищих навчальних закладів України, що тісно співпрацюють зі школами. Обговоривши питання про етапи впровадження даного проекту, учасники круглого столу внесли цікаві, слушні пропозиції та ідеї, які допоможуть отримати більш якісний та корисний результат. Наша гімназія активно долучилася до пілотування цього проекту з вересня поточного року.

Сподіваємося, що проект «Шкільний вчитель нового покоління» дасть якісні «плоди» у майбутньому, що після закінчення вузу у школу прийде «новий учитель» – високоосвічений, методично підготовлений, навчений працювати з дітьми.