Шановні учасники конкурсу «Sprachgeschwister»!!! PDF 
Написав Микола Олександрович   
Середа, 16 березня 2016, 22:45

Нарешті настав довгоочікуваний момент – ми отримали список переможців конкурсу. Це Степанець Альоша, Весельська Наталя та Покальчук Олена!!!! Переможці отримують 100% стипендію від Goethe-Institut на відвідування цьогорічної літньої школи в Німеччини – Jugendkurs 2016.

Сердечно вітаємо переможців!

А тих, хто себе не знайшов у списку, закликаємо не розчаровуватися. Не зважаючи на чіткі критерії відбору, будь-який конкурс – це своєрідна лотерея. Кожна робота була унікальною, в кожну роботу було заінвестовано багато часу та енергії. Відбірковому журі було нелегко обрати найкращих, досить часто членам журі доводилося довго та переконливо сперечатися стосовно того чи іншого учасника / учасниці. На жаль, треба було врешті-решт визначатися.

Якщо Ви зараз навчаєтеся у 7, 8, 9 класі – обов'язково подавайте свою заявку наступного року, коли Ви будете 8-ми, 9-ти та 10-тикласниками відповідно! Для відбіркового журі Ваша наполегливість прямопропорційно перекладається на додаткові пункти / бали при оцінюванні Вашої заявки!

А для нинішніх 10-тикласників ще є можливість скористатися з таких пропозицій від Goethe-Institut, як традиційні воркшопи та семінари для школярів в Україні (музика, газета, коміски...) із залученням німецьких референтів.