Семінар заступників директорів з виховної роботи PDF 
Написав Микола Олександрович   
Четвер, 10 листопада 2016, 21:01

 20161110_1172669525

На сучасному етапі становлення і розвитку держави перед школою постає складне і відповідальне завдання – формування людини нового типу, інтелектуальної, творчої, ініціативної й активної, самостійної, гармонійно розвиненої, свідомої особистості з громадянською позицією, почуттям національної гідності, готової до конкретного вибору свого місця у житті. Саме сучасна школа покликана стати осередком виховання, запорукою самовизначення і самореалізації кожної особистості.

З метою ознайомлення з виховною діяльністю навчального закладу, третього листопада на базі Рівненської гуманітарної гімназії (директор З.В.Макарчук) відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи з теми: «Використання творчого потенціалу особистості у виховній діяльності навчального закладу з метою реалізації завдань Концепції національно патріотичного виховання дітей та молоді». Для створення емоційного настрою часникам семінару було запропоновано переглянути відеофільм «Із історії закладу». Заступник директора з виховної роботи І.П. Яремчук

презентувала виховну діяльність навчального закладу в умовах Всеукраїнського експерименту. Методист кафедри виховної роботи Н.М. Чорнобай ознайомила з напрямки діяльності кафедри виховної роботи у розвитку творчого потенціалу особистості на прикладі співпраці батьків, вчителів та учнів. З досвідом роботи предметної кафедри вчителів англійської мови ознайомила методист кафедри Л.І.Меркулова. Вона висвітила питання значущості творчого потенціалу педагога у реалізації завдань Концепції національно-патріотичного виховання. Класний керівник 7-А класу Н.Я.Позняковська доступно та цікаво розказала про застосування інноваційних технологій виховання у формуванні творчого потенціалу особистості.

У практичному модулі семінару педагог-організатор Р.Л. Арсентьєва поділилася досвідом роботи щодо розвитку творчого потенціалу та креативності в учнів через роботу органів учнівського самоврядування. Також членами учнівського парламенту був презентований учнівський проект «Тиждень мade in Ukraine». Усі учасники семінару з задоволенням виконали вправи на розвиток творчості та креативності, запропоновані педагогом-організатором. І на закінчення усі присутні перенеслися у майстерню створення позитивного настрою, де під керівництвом О.М.Одарчук, керівника гуртка «Моделювання іграшок та сувенірів», виготовили «птаху щастя». Підвела підсумок семінару методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет Н.С.Будько.

Сподіваємось, що учасники семінару отримали нові ідеї для подальшої роботи з дітьми та позитивні емоції від творчої співпраці.

 20161110_1706612553

 20161110_1696145516

 20161110_1618259680

 20161110_1259989316