Здорове майбутнє в наших руках! PDF 
Написав Микола Олександрович   
Четвер, 02 березня 2017, 22:20

 20170302_1925302719

Однією з найбільших екологічних проблем є зростання обсягів використаної електроніки та супутнього обладнання, серед яких особливу загрозу становлять відпрацьовані батарейки.

Батарейки – це хімічні джерела струму, які є токсичними та небезпечними, оскільки містять хімічні сполуки. Батарейки не знешкоджуються методами утилізації звичайного сміття і потребують спеціального оброблення для знешкодження. Розкладання однієї неправильно утилізованої пальчикової батарейки триває понад 20 років. Сьогодні, замість широкої мережі приймання та утилізації, Україна має лише поодинокі спроби громадськості своїми силами реалізувати ті завдання, які, за законом, мають виконувати спеціальні підприємства.

Вже не перший рік учнівський парламент гімназії організовує в навчальному закладі збір батарейок для подальшої здачі на утилізацію. Ось і на початку весни представники учнівського парламенту завітали до природоохоронної організації «ЕКОклуб» і передали їм зібрані усіма гімназистами відпрацьовані елементи живлення. Закликаємо усіх долучатися до збору відпрацьованих батарейок заради чистого та здорового майбутнього!